Ezerjó Kupa, Mór, 2017.10.14-15.

2017. október 14-15-én, Móron az XV.Ezerjó Kupán kezdték meg a versenyszezont igazolt versenyzőink. A két nap során 33 versenyző képviselte egyesületünket az igazán népes mezőnyben. 28 egyesület, 470 versenyzője mérhette össze tudását a Wekerle Sándor Szabadidőközpont 25m-es medencéjében.

A versenykiírás alapján 50-100m-es távokon versenyeztek a gyerekek.A négy versenyszám alapján (mell, hát, pillangó, gyors) korosztályonként a hat legjobb helyezést elérő versenyző még rajthoz állhatott 100m illetve 200m vegyesúszásban. Nagyszerű siker, hogy 6 versenyzőnk (Hegyháti Zoé, Gombás Médea, Bánó Viktória, Nyiri Villő, Matyikó Milán, Kertész Márk) is kiharcolta az indulási jogot a vegyesúszás döntőre!

Minden VÚK-os dicséretet érdemel, mert bár még csak másfél hónapja kezdődtek meg az edzések, igazán szép eredmények születtek! Voltak, akik először szerepeltek ezen a versenyen, de ők is nagyon ügyesen és bátran versenyeztek!

Eredményeink:

Aranyérmet nyert: HEGYHÁTI ZOÉ (100m mell, 100m pillangó, 100m gyors, 200m vegyes)

Ezüstérmes:HEGYHÁTI ZOÉ (100m hát)

Bronzérmes: GOMBÁS MÉDEA (50m hát), BÁNÓ VIKTÓRIA (100m mell, 100m hát), NYIRI VILLŐ (100m pillangó),      KERTÉSZ MÁRK (200m vegyes), PÁLL SEBESTYÉN (100m gyors)

Gratulálunk versenyzőinknek az elért eredményekhez, amely az összesített pontverseny 6. helyét jelentette a Veszprémi Úszó Klub számára!

Csak így tovább!!!

Ezerjó Kupa, Mór, 2017.10.14-15. - Szombati versenynap résztvevői

Szombati versenynap résztvevői

Versenyzőink eredményei a csatolt dokumentumban, a versenyen készült képek a Galériában megtekinthetők!