Úszósuli Körverseny I.forduló

2017. november 18-án kezdetét vette a 2017/18-as Úszósuli Körverseny sorozat, amelynek első állomása Pápa volt. Az idei versenysorozat újdonsága, hogy Veszprém és Pápa mellett,Vas megye is bekapcsolódott a sorozatba és a szombathelyi Vízmű Sc csatlakozott a szervezőkhöz.

A pápai Várkertfürdő medencéjében 14 egyesület, 229 úszója versengett az érmekért, oklevelekért. A Veszprémi Úszó Klub 23 versenyzővel vett részt a versenyen, akik mindannyian rendkívül lelkesen és ügyesen versenyezve csodás eredményeket értek el! 4 arany, 6 ezüst, 4 brozéremmel és számos oklevéllel( IV.-VI. helyezésért járt) zártuk a versenynapot, amely az összesített pontverseny 6. helyét jelentette egyesületünk számára.

Aranyérmesek: GOMBÁS MÉDEA (50m gyors), BOKROSSY BALÁZS (50m hát, 100m vegyes), BAJAI ALEXANDER (100m vegyes)

Ezüstérmes:BAGI TÍMEA KÁLA ( 50m mell),  HORVÁTH MIKLÓS (25m hát), BOKROSSY BALÁZS (50m gyors, 50m mell), KALMÁR BENCE (50m gyors, 50m hát)

Bronzérmet nyert: BAGI TÍMEA KÁLA (50m gyors), HORVÁTH MIKLÓS (25m gyors), KOVÁCS BOTOND (50m gyors), BAJAI ALEXANDER (50m mell)

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Versenyzőink eredményei a csatolt dokumentumban, a versenyen készült képek a Galériában megtekinthetők!