Megyei Diákolimpia eredményei

2018. február 15-én Pápán rendezték meg a Megyei Úszás Diákolimpiát, amelyen 47 iskola, 281 tanulója vett részt. A megyei döntőben a városi diákolimpiák első két helyezettje kvalifikálta magát illetve itt kapcsolódtak be a küzdelmekbe az "A" kategóriában induló igazolt versenyzők is.

Egyesületünk sportolói igazán kitettek magukért: 14-en győztesként továbbjutottak az Országos Döntőbe (20 aranyérmet nyertek), 11 ezüst és 9 bronzérmet szereztek.

Gratulálunk az elért teljesítményekhez, büszkék vagyunk mindenkire és nagyon sok sikert kívánunk az Országos Döntőben, melyet március 23-24-25-én rendeznek majd Hódmezővásárhelyen!

Versenyzőink eredményei a csatolt dokumentumban, a versenyen készült képek a Galériában megtekinthetőek!