Úszósuli Körverseny IV.forduló

2018. június 2-án a szombathelyi fordulóval zárult a Veszprém-Vas megyei Úszósuli körverseny. A Veszprémi Úszó Klubot 22 lelkes versenyző képviselte, akik legjobb tudásuk szerint igyekeztek minél több pontot gyűjteni egyesületünknek. Újdonságot jelentett sok fiatal versenyzőnknek, hogy ezúttal 50m-es medencében kellett számot adni tudásukról. Nagyon ügyesen helytálltak mindannyian, hiszen 19 éremmel és sok-sok oklevéllel tértek haza a vasi megyeszékhelyről.

Aranyérmet nyert: NAGY BOGLÁRKA (50m gyors, 50m mell), STRASZEWSKI MÁRTON (50m gyors, 200m vegyes), BOKROSSY BALÁZS (50m hát)

Ezüstérmet szerzett: NAGY BOGLÁRKA (200m vegyes), HUTFLESZ NOEL (50m mell), KOVÁCS BOTOND (50m pillangó), BOKROSSY BALÁZS (200m vegyes), STRASZEWSKI MÁRTON (50m pillangó, 50m mell)

Bronzérmes lett: NAGY BOGLÁRKA (50m pillangó, 50m hát), BÁNÓ OLIVÉR (50m hát), MATYIKÓ MÁTÉ (50m mell), KOVÁCS BOTOND (50m hát), BOKROSSY BALÁZS (50m gyors, 50m mell), STRASZEWSKI MÁRTON (50m hát)

Versenyzőink eredményei a csatolt dokumentumban, a versenyen készült képek a Galériában megtekinthetőek!

Összesítésben a négy forduló alapján a 4. helyen végeztünk és mi nyertük el a Legjobb Veszprém Megyei Egyesületnek járó kupát, amelyet Balogh Jánostól vehettek át a kupasorozatban részt vevő gyerekek!

Gratulálunk az elért eredményekhez és köszönjük szépen a gyerekeknek a lelkesedést, a szülőknek a támogatást, az edzőknek az egész éves munkát!