24 érem a hétvége termése Székesfehérváron!

Korosztályos úszóversenyen szerepeltek versenyzőink hétvégén, Székesfehérváron.

Szombaton a 8-11 évesek versenyén 33 egyesület, 338 versenyzője urott a Csitáry G. Emil uszoda 50m-es medencéjébe. Egyesületünket Hudi Zsanett 8 tanítványa képviselte, akik szenzációs eredményeket értek el: a 19 egyéni számból 14-ben egyéni csúcsot javítottak, mindkét váltónk dobogóra állhatott és mind a nyolc versenyzőnk érmet szerzett!!!

Ezüstérmes: GOMBÁS MÉDEA (200m hát, 400m gyors)

Bronzérmet nyert: NAGY BOGLÁRKA (200m mell, 400m gyors), HORVÁTH BIANKA (100m pillangó), KOVÁCS BOTOND (100m pillangó), BOKROSSY BALÁZS (200m hát), 4x100m lány vegyesváltó :HORVÁTH BIANKA-SZÁNTÓ DORKA-GOMBÁS MÉDEA-NAGY BOGLÁRKA összetételben, 4x100m fiú vegyesváltó: HORVÁTH MIKLÓS-MATYIKÓ MÁTÉ-KOVÁCS BOTOND-BOKROSSY BALÁZS összetételben.

24 érem a hétvége termése Székesfehérváron! - 8-11 évesek versenyének résztvevői

8-11 évesek versenyének résztvevői

Vasárnap a 12 évesnél idősebbek versenyén 32 egyesület, 288 úszója mérte össze tudását, köztük a VÚK 11 versenyzője. Fiatalabb társaikhoz hasonlóan, ők is nagyon sikeresen szerepeltek: 2 arany, 5 ezüst és 2 bronzérmet szereztek!

Aranyérmet nyert: PINTÉR ÁDÁM (1500m gyors), MÜRKLI MÁRTON (1500m gyors)

Ezüstérmes: BÁNÓ VIKTÓRIA (400m vegyes), NYIRI VILLŐ (50m gyors), KERTÉSZ MÁRK (50m mell), MÜRKLI MÁRTON (400m vegyes, 100m gyors)

Bronzérmet szerzett: NYIRI VILLŐ (100m hát), VEISZ RICHÁRD (1500m gyors)

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Versenyzőink eredményei a csatolt dokumentumban, a versenyen készült képek a Galériában megtalálhatóak!