Versenynaptár


VERSENYNAPTÁR TERVEZET

 

2014. 

 

 

 

 

Január

19.         Városi Úszás Diákolimpia                                             Veszprém             25m

25.         Megyei Úszás Diákolimpia                                            Pápa                      25m

 

Február

02.         Nyugat-Dunántúli Régiós Bajnokság I.forduló              Szombathely        50m

08.       Úszósuli körverseny  II.forduló                             Pápa                25m

15.       Budapest Kupa I.forduló                                     Budapest          50m

 

Március

01.      Diákolimpia Országos Döntő III.-IV.kcs.                Kecskemét          50m

02.      Diákolimpia Országos Döntő  I-II.kcs.                   Kecskemét       50m

15.      Nyugat-Dunántúli Régiós Bajnokság II.forduló        Szombathely     50m

23.      Budapest Kupa II.forduló                                      Budapest          50m

29.        Úszósuli Körverseny    III.forduló                                        Veszprém              25m

 

Április

05.        8-11 évesek korosztályos úszóversenye                                 Székesfehérvár           50m

06.       12+ évesek korosztályos úszóversenye                                  Székesfehérvár           50m

16-18.   Aranyüst                                                                                        Dunaújváros

 

Május

03.        Össz-Régiós verseny a Jövő Bajnokai programban résztvevőknek          Budapest         50m

10.        Közép-Dunántúli Régió versenye                                   Dunaújváros             50m

11.        Úszósuli Körverseny IV.forduló                                        Balatonfűzfő              50m

24.        Nyugat- Dunántúli Régió Bajnokság  III.forduló          Szombathely              50m



Június

07.          Békatalálkozó (7-8 évesek)                                                 Budapest                  50m

11-14.    Országos Ifjúsági Bajnokság                                             Kecskemét                 50m

14.          Nyugat-Dunántúli Regionális Béka-Delfin-Gyermek Bajnokság   Szombathely            50m

21.        Magyar Úszás Napja, Gyenge Zsigmond emlékverseny, háziverseny      Veszprém       50m

29.        Közép-Dunántúli Régiós Béka-Delfin Seregszemle                                    Tatabánya       50m

 

Július

12-13.     III. Országos Delfin Bajnokság                                            Szombathely                 50m

16-19.    Országos Bajnokság                                                             Debrecen                     50m

23-26.     Országos Gyermek Bajnokság                                               Miskolc                       50m

 31-08.02  Országos Serdülő Bajnokság                                                 Eger                          50m

 

 Szeptember

06.       Jövő Bajnokai Program-régiós felmérés

 

Október

04.        Jövő Bajnokai Program-régiós felmérés

04. (?)      Korosztályos úszóverseny                                                     Dunaújváros                   50m

11-12.   Ezerjó Kupa                                                               Mór                               25m

18.         Budapest Kupa III. (10-14 évesek)                                      Budapest                      50m

25.         8-11 évesek korosztályos úszóversenye                            Székesfehérvár           50m

26.         12+ évesek korosztályos úszóversenye                             Székesfehérvár           50m

 

November

01.           Nyugat- Dunántúli Régió Bajnokság  IV.forduló                 Szombathely              50m

08.           Jövő Bajnokai Program-össz-régiós verseny

08.          Utánpótlás verseny (8-10 évesek)                                      Budapest                  50m

13-15.    Országos Rövidpályás Bajnokság                                      Százhalombatta       25m

15.          Budapest Kupa IV. (10-14 évesek)                                      Budapest                      50m

29.         Városi Úszás Diákolimpia                                                      Veszprém                 25m

December

06.        Jövő Bajnokai Program-régiós felmérés

13-14.   XII. Claudius Kupa                                                                      Szombathely               50m